O nas

 


Witam serdecznie w naszej kwiaciarni internetowej EUFLORIA Kwiatowa Uczta!

Stacjonarna kwiaciarnia EUFLORIA  powstała w 2011 roku z mojej miłości do kwiatów, harmonii i piękna. Zawsze uważałam, że kwiaty subtelnie oddają nasze uczucia, łatwiej niż słowa. Dlatego nasze hasło – ZAUFAJ MOWIE KWIATÓW będzie zawsze aktualne.

Swoją edukację florystyczną rozpoczęłam w Akademii Florystyki w Łodzi. Natomiast w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu ukończyłam kurs florystyczny dla zaawansowanych prowadzony przez Mistrzowski Duet Sekunda & Sieradzan. W lipcu 2014 roku wzięłam udział w prowadzonym przez Zygmunta Sieradzana (Floral Academy Warszawa) kursie „Mistrzowskie Bukiety 2014”, a w styczniu 2015 roku w prowadzonym przez Andrzeja Dąbrowskiego szkoleniu Kwitnące Przedsiębiorstwo. W 2016 roku uczestniczyłam w profesjonalnych warsztatach „Bukiet wiązany w ręku” prowadzonych przez Tomasza Maxa Kuczyńskiego. W czerwcu 2017 roku razem z moimi florystkami wzięłam udział w warsztatach „Ślub Boho” zorganizowanych przez  GretaFlowersChcę stale rozwijać swoje umiejętności, dlatego chętnie uczestniczę w ciekawych pokazach i warsztatach florystycznych.

W sierpniu 2017 roku Marszałek Województwa Śląskiego wręczył mi dyplom i medal za zajęcie I miejsca w kategorii „Kwiaciarnia Roku w Bielsku-Białej i powiecie bielskim”.

W 2018 roku otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie – zajęliśmy I miejsce w Bielsku-Białej w konkursie Orły Florystyki.

W 2017 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o lokalną kwiaciarnię internetową (na mojej stronie www.eufloria.bielsko.pl). Zachęceni sukcesem, w listopadzie 2018 roku otworzyliśmy już w pełni profesjonalną kwiaciarnię online, na której właśnie się Państwo  znajdujecie 🙂

Muszę się pochwalić, że  zaufało nam już ponad dwa tysiące stałych klientów.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam 🙂
Sylwia Jezierska

 

 

 

 

 

Nasze nagrody